decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

אפליקציות שיעזרו לכם במלאכת הגינון

בעוד אין ספק שיש יתרונות עצומים לגנן המקצועי, וגם אין ספק שלפחות בתחילת הדרך הניסיון שלו יקר מפז, אתם בהחלט יכולים לטפל בגינה שלכם גם לבד. בביקור במשתלה המועדפת עליכם תוכלו להתייעץ עם הצוות, לקבל טיפים חשובים וגם להיעזר בהם כדי לבחור את התמהיל הנכון, זה שיבטיח לכם בחירה מושלמת של פרחים ותבלינים כדי שלא תמצאו את עצמכם עם ערוגה נטושה בתוך כמה ימים. גם באינטרנט תמצאו בוודאי מידע מקצועי וכמה רעיונות טובים, אבל אם אתם צריכים מידע זמין ונגיש גם כשאתם בחנות וגם כשאתם נמצאים שם בחוץ, עם כלי חפירה וזרעים מוכנים, אתם יכולים להסתפק במכשיר הטלפון שבידכם ובאפליקציות שיעזרו לכם בדרך.

להבחין בין סוגי הפרחים והעציצים

אחת הדילמות המרכזיות שלנו, בתור גננים חובבים בתחילת דרכם, קשורה לבחירת הפרחים, העצים, התבלינים והצמחים. כלומר, אנחנו יודעים שאנחנו רוצים גינה יפה, ובחלום אנחנו רואים עצי פרי ריחניים ופרחים ססגוניים שמעניקים לגינה הקטנה תחושה של גן עדן פרטי. הבעיה היא שאין לנו מושג איך הופכים את החלום למציאות, אילו פרחים מתאימים לאיזו עונה, ואיך מתחזקים את הגינה כדי שתישאר חיונית ויפה כל הזמן. אם תערכו סיור קצר בחנות האפליקציות שלכם, וזה לא משנה איזו מערכת הפעלה מותקנת על גבי הטלפון שלכם, תגלו שיש כמה דרכים טובות לקבל מידע והדרכה גם כשאתם מרגישים אבודים לחלוטין. כך תוכלו למצוא אפליקציה שמציעה עיצובים מודרניים יותר או פחות, תגלו אילו פרחים אפשריים עבורכם ומה משמעות הטיפול בהם, ואפילו תמצאו רעיונות לעיצוב המרפסת, הגינה הקדמית והאחורית, או מפל המים שאתם מתכננים להציב בחצר. עם כל כך הרבה ידע מקצועי אתם בטח לא יכולים להיכשל.

לעבוד נכון וחכם

באפליקציות השונות תקבלו, כאמור, לא מעט טיפים. עם זאת, בחלק ניכר מהמקרים תמצאו גם כלים פרקטיים לעבודה, לרבות היכרות עם כלי העבודה האפשריים, הנחיות להשקיית הגינה ונושאים שיש לקחת בחשבון כמו שיקולי אקלים או תקציב. העבודה שלכם בגינה תהיה הרבה יותר פשוטה עם הכלים הללו. כדי להפוך את השהות בחוץ לנעימה יותר, ואת הניסיונות שלכם ללמוד גינון דרך הטלפון ליעילים יותר, התקינו לעצמכם גם אפליקציית מוזיקה. מעבר להשפעותיה על היכולת שלכם להתרכז במטרה, ללמוד טוב יותר ולהפגין יצירתיות, מוזיקה טובה תמלא אתכם באדרנלין ותכניס אתכם לקצב, וזה בדיוק מה שאתם צריכים כשאתם כורעים ברך תחת השמש הקופחת עם בוץ על הידיים. למרבה המזל, אפליקציות במוזיקה יש בשפע, ולצד היישומים המוכרים של יוטיוב קיימות גם כמה חלופות חדישות וטובות, בהן האפליקציה של עודד קובו (Oded Kobo). המבחר הגדול שעומד לפניכם יאפשר לכם לשים שיר קצבי שיזיז אתכם או מוזיקה רכה ונעימה שתשתלב עם הפעולה המרגיעה, בעיקר אם מבחינתכם גינון הוא בבחינת ריפוי בעיסוק. בקיצור, תתקינו אפליקציית מוזיקה כמו זו של O.D. Kobo (או עודד קובו, בשבילכם) ותיהנו יותר.

אל תשכחו את בגדי העבודה

לבסוף, רק כדי שיהיה לכם נוח ובעיקר כדי שלא יהיה לכם תירוץ להתייאש מהר מדי, לבשו בגדים קלילים ונעימים שיאפשרו לכם לשהות בחוץ, עם הבוץ והחול, עם הלכלוך וגם עם השמש הקופחת. מוזיקת רקע מהנה, קנקן לימונדה צונן ואפליקציה טובה שתדריך אתכם, זה כל מה שאתם צריכים כדי להפוך את התהליך הזה למהנה, ואת התוצאה למושלמת.

loading
×