decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

הסלון החיצוני של הבית

כשאנחנו נכנסים לדירה חדשה אנחנו משקיעים, קודם כל, בסלון. אפשר להבין למה זה קורה. אנחנו רוצים לעצב פינת אירוח נעימה ומפנקת כדי שנוכל להזמין את החברים ואת המשפחה לביקור שכולל כוס קפה או יין איכותי. עם זאת, קל לנו מאוד לשכוח את החלק החיצוני של הבית, שבו האירוח יכול להיות מהנה לא פחות, ואף יותר. בין צמחיה ירוקה ועם אוויר צלול, יהיה לנו כיף יותר לארח, ולחברים להתארח. אז איך תהפכו את הגינה לסלון החיצוני של הבית?

פינת אירוח יפה ונוחה

בדקו מה הוא השטח שעומד לרשותכם לצורך הצבת ריהוט גינה, ובחרו פריטים שהם מרשימים מאוד, אבל גם נוחים להפליא. ספה עם כריות רכות ונעימות, שולחן מרווח ובגובה המתאים, ואפילו פינת זולה קטנה, כל אלה יכולים לשדרג את החלל החיצוני ולהפוך אותו לפינה כיפית במיוחד. כך תוכלו להישען לאחור עם כוס יין משובח, ליהנות מהאוויר הצלול, וגם לעבוד או לעמוד על הגשת תביעה קטנה או כל הליך בירוקרטי אחר בשקט ובשלווה.

עמידות לאורך זמן

כשאתם בוחרים ריהוט גינה נסו להתמקד בפריטים שיחזיקו מעמד כמה שיותר. אנשים רבים  מעדיפים ריהוט עץ, ויש לו לא מעט יתרונות, אבל יש לו גם חיסרון אחד גדול: הוא ידרוש מכם תחזוקה רבה יותר. ראשית, העץ רגיש יותר למזג האוויר מה שאומר שתצטרכו לאחסן אותו היטב, בעיקר בחורף הגשום, ושנית – חשיפה לגשם ולשמש חזקה מדי עשויים לפגוע באיכות העץ, כך שתצטרכו ללטש את החומר ואף להשתמש בציפוי מתאים מפעם לפעם. אם אין לכם זמן או סבלנות, עדיף שתבחרו מראש חומרים יציבים יותר, כאלה שפשוט יותר להשתמש בהם, כדוגמת אלומיניום, חומר חזק ועמיד מאוד.

הגינה עצמה

כשאנחנו מעצבים את סלון הבית אנחנו דואגים לכמה חפצי נוי שישדרגו את החלל, ובאופן דומה עלינו לפעול גם כשמדובר בגינה שלנו. אם יש לכם גינה מושקעת ומטופחת אתם באמת לא צריכים לעבוד קשה יותר. אם לא, נסו לשלב כמה כדי חרס או אדניות יפות שישדרגו את מראה החצר בלי להשקיע זמן בלימוד עבודת הגננות (או כסף בהשכרת שירותיו של גנן מקצועי). אתם ממש לא חייבים להשקיע הון עתק בהצבת עצים ופרחים שתצטרכו גם להשקות באופן קבוע, אבל שילוב של כמה צמחים ירוקים או פרחים ריחניים יעשה את העבודה. במילים אחרות, גם עיצוב מינימלי יעבוד.

loading
×