decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

טיפים לשדרוג המראה החיצוני של הבית

בואו נודה באמת. עיצוב הפנים הוא חשוב מאוד, אבל לעיתים רבות אנחנו נותנים לו משקל רב ושוכחים לדאוג גם לחלקו החיצוני של המבנה. אלא שהחלק החיצוני חשוב לא פחות. זה הדבר הראשון שאנחנו רואים כשאנחנו יוצאים מהרכב אחרי יום עבודה מייגע, וגם קבלת הפנים שמחכה לאורחים שמגיעים לבקר. אז איך בכל זאת אפשר לדאוג לעיצוב החיצוני של הבית?

שיפוץ המבנה עצמו

נתחיל ממבנה הבניין, וכאן תצטרכו לגייס את עזרתם של השכנים ולהסביר גם להם עד כמה מבנה חדש ויפה ישדרג את איכות החיים שלהם. תוכלו לשווק להם פרויקטים של פינוי בינוי די בקלות אם רק תסבירו להם איך אפשר להעלות את ערך הנכס באמצעות הפרויקט החשוב הזה. חברות רבות גם מובילות פרויקטים איכותיים מאוד בתחום הזה, בהן קבוצת הילה, ואם תפעלו נכון תוכלו להעניק למבנה כולו מתיחת פנים. הקירות החיצוניים ייראו חדשים, המבנה יהיה חזק ויציב, ומעבר לעובדה שתשדרגו את מראה המבנה גם תחזקו אותו (רק למקרה שאי פעם תורגש בישראל רעידת אדמה).

הגינה שלכם

מי שגר בקומת הקרקע (או בבית פרטי כמובן) זוכה לראות את הגינה עוד כשהוא נמצא בחניה. המשמעות היא שגם הגינה שלכם ראויה לטיפוח ותשומת לב. מעבר לעובדה שאתם מבלים בה זמן משמעותי וגם מארחים בה חברים, החצר היא חלק בלתי נפרד מהמראה החיצוני של הבית. אם יש לכם זמן ואנרגיות ללמוד איך עושים את זה לבד תוכלו למצוא רעיונות טובים ברשת, להתקין אפליקציות או לצפות בסרטוני הדרכה. מי שאין לו זמן אבל כן רוצה להשקיע יוכל להזמין גנן (או אדריכל נוף, או כל בעל מקצוע אחר). כך תהפכו את הגינה לאטרקציה גדולה וגם לפנינה יפה בבית.

לובי הבניין

בין המבנה החיצוני לגינה שלכם יש עוד אזור אחד משמעותי והוא הלובי של הבניין. במבנים משותפים זו נקודה קריטית, שכן ריבוי הדיירים הוא מתכון בטוח ללכלוך ובלגן. אם אין עדיין ועד בית בבניין שלכם תפסו פיקוד, אספו את הדיירים והציעו להם את הדרכים הטובות ביותר לטפל בבלגן הזה. מנקה שיגיע מדי שבוע הוא פתרון אחד, אבל גם תזכורת לכך שמדובר במבנה משותף תעזור. כל אחד צריך לתרום את חלקו, וביחד תהפכו את המבנה הזה למקום שנעים לחיות בו, וכיף לחזור אליו מהמשרד.

loading
×