decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

טיפים לתכנון פינת ישיבה מושלמת בגינה

פרחים, תבלינים, עצים ירוקים, דשא מטופח – כל אלה בהחלט מרכיבים חשובים המשפיעים על מראה הגינה שלכם. הם מצדיקים השקעה רבה, ואם תדאגו לתכנן את הגינה שלכם נכון תוכלו להבטיח לעצמכם גן עדן פרטי. אלא שלצד הדאגה לצמחייה המרהיבה אתם עשויים לשכוח לדאוג לפרט חשוב לא פחות, והוא הפינה שבה תשבו עם ספל קפה או כוס יין משובח ותיהנו מכל הטוב הזה. רגע לפני שאתם יוצאים לשטח, סורקים חנויות לריהוט הגן ומחפשים פתרונות יצירתיים לגינה שלכם, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לתכנן את הדרך הזו נכון.

מה הסטייל שלכם?

סביר להניח שיש סגנון מסוים שמושך אתכם יותר. ייתכן שאתם מעדיפים ריהוט וינטג' שיחמם את האווירה או דווקא סגנון מודרני יותר, יש מי שמעדיף את גווני העץ בעוד אחרים מעדיפים דווקא סגנון מתכתי. כל דרך היא נכונה, כל עוד היא מתאימה לכם. הימנעו מקבלת החלטות רק על בסיס אופנות (שימשיכו להתחלף לעולמי עד) והישארו נאמנים לסגנון האישי שלכם. אם ביקרתם קרובי משפחה או חברים והתחברתם לסגנון שבו עיצבו את החצר שלהם תוכלו לשאוב משם השראה, ובאפן דומה, ביקור באולם אירועים יפהפה כמו ויה אירועים יכול גם הוא לשמש מקור השראה ולספק לכם כמה רעיונות מקוריים לעיצוב החלל החיצוני של הבית.

חומרי הגלם

לאחר שהתמקדתם בעיצוב וזיהיתם מה אתם אוהבים יותר ופחות, הגיע הזמן לבחון את החומרים שאתם רוכשים. נקודה זו נחלקת לשני חלקים עיקריים: תחזוקה ועמידות. בסוגיית התחזוקה מומלץ מאוד לבחון האם הריהוט שאתם רוכשים מחייב אתכם לפעולות שונות שישמרו על איכותו. מי שרוכש ריהוט מעץ עשוי לגלות שתחזוקת הריהוט מחייב ציפוי לכה מפעם לפעם או שימון של העץ. מנגד, מי שבוחר בריהוט עשוי מתכת ימצא שהוא מחליד אם לא מטפלים בו בצורה טובה. בכל הקשור לעמידות החומר מומלץ לבדוק מראש האם הריהוט שאתם רוכשים יוכל להתמודד בהצלחה גם עם הגשמים שיגיעו לבקר וגם עם ימי השרב האופייניים כל כך למדינת ישראל.

טיפ קטנטן אחרון לסיום – תכננו את פינת הישיבה שלכם מראש, עוד בטרם תדאגו לצמחייה. כך תוכלו לדעת מראש מה הוא השטח העומד לרשותכם, לקבוע את היחס הנכון בין האזור הירוק לבין שטחי הישיבה, וחשוב מכל, התכנון הזה יאפשר לכם לעצב גינה מושלמת ופינת ישיבה שתהיה נוחה ומרווחת. אם תעשו את זה נכון תגלו שהגינה היא האטרקציה המלהיבה והמדליקה ביותר מבין שלל אטרקציות לילדים במרכז, וזה לבדו שווה הכל.

loading
×