decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

כך תהפכו את החצר לפינת אירוח מפנקת

חצר הבית היא אחת הפינות המרתקות ביותר בבית, ולמעשה מי שמזהה את הפוטנציאל האדיר שגלום בה – ואין זה משנה מה גודלה או מצבה בעת כניסתכם אל הבית – יידע להפוך אותה לגן עדן של ממש. אלא שכדי להגיע לשם חשוב לעבוד בצורה מסודרת, לתכנן, לערוך סקר שוק ולהגיע באופן מסודר אל המטרה: יצירת גן עדן פרטי במרחק נגיעה.

מגדירים מטרות ויעדים

נתחיל עם דף ועט, או שלב הרעיונות אם תרצו. זה הזמן שבו רצוי לשרטט את החצר בקווים כלליים, לקחת מידות ולהתחיל לחלום ללא גבולות. אלא שבמקום להתמקד בגינה עצמה, בפרחים הססגוניים ובצמחי התבלין, נתמקד לשם שינוי בפינה שבה לא יוצבו עציצים וגם לא דשא ירוק, אלא דווקא ריצוף ופתרון הצללה שיאפשר לכם לשבת בניחותא גם תחת הגשם וגם בימים הלוהטים של יולי-אוגוסט. כדי שתוכלו ליהנות מפינת ישיבה נעימה במיוחד נסו לתכנן כמה שטח עומד לרשותכם ואיזה ריצוף (או דק) יתאים לכם. כשתדעו את המידות המדויקות תוכלו גם לבחור עיצוב מתאים, ולצד שולחן הקפה שעל ידו תפתחו את הבקרים שלכם עם קפה מהביל תוכלו להציב כמה כסאות מעוצבים שיעניקו למקום אור ושפע. כאן עומדים לרשותכם כמה מותגים מובילים, בראשם Sillas Vintage עם היצע רחב של דגמים, צבעים ועיצובים.

חולמים בגדול

כאמור, יש לגינה שלכם פוטנציאל אדיר, ואתם יכולים להפליג רחוק בדמיון שלכם. ככל שתהיו מדויקים יותר עכשיו, בשלב החלומות, יהיה לכם פשוט ונוח יותר להגשים. למשל, אם אתם מארחים הרבה רצוי שתצטיידו במערכת ישיבה גדולה ורחבה, בעוד אנשים רבים מעדיפים להשאיר את הגינה כולה לעצמם. עבורם שולחן קטן יותר, שמתאים לקפה של הבוקר או לכוס היין של הערב יהיה אידאלי. אם אתם רואים את הפוטנציאל הגלום בגינה כמקום רומנטי שבו תוכלו לבלות עם בן או בת הזוג, חשבו על תאורה רכה שתשלים את המראה הייחודי של גן העדן, הציבו כמה פריטי נוי מלהיבים (כמו פסלים או כדי חרס) ושלבו פרחים בצבעים שונים כדי להכניס צבע ואור. על הרקע הזה גם הצעות נישואין ייעשו רומנטיות ומושלמות כל כך, מה שאומר שנשאר לכם רק לבחון שלל טבעות יהלומים מעוצבות ויוקרתיות, לבחור את המושלמת מכולן ולהציע איתה נישואין לאישה שמשלימה אתכם ומבינה אתכם יותר מכל. האם יש דרך טובה מזו לנצל את החצר שלכם?

loading
×