decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

סורגים – ללכת עם ולהרגיש בלי

תכננתם לעצמכם גינה מרהיבה ביופייה, שמקיפה את הבית מכל עבר ומאפשרת לכם ליהנות מכל הירוק הזה, מכל הריחות הנפלאים וגם מהטבע המרהיב. אלא שכעת אתם ניצבים בפני דילמה חדשה, הנוגעת להתקנת סורגים בבית, וכאן אתם לפתע מגלים שסורגי המתכת הקלאסיים, גם אם ילוו בעיטורים מיוחדים, הם פשוט לא מתאימים. אתם חוששים מהפגיעה בחזות הבית ואתם גם חוששים שאם תשבו בחדר העבודה ותביטו אל הירוק שבחוץ, הנוף המופלא ייפגע אנושות. בעוד החשש הזה מובן אפשר גם להרגיע אותו, בעיקר כי יש פתרון פשוט למדי להתלבטות הזו.

סורגים שקופים

אל דאגה, אתם לא צריכים להזניח את הגינה או לוותר על הסורגים – אתם יכולים ליהנות מכל העולמות בקלות רבה. סורגים שקופים הם הפתרון, וכל בעל מקצוע, קבלן מנוסה או אדריכל מיומן יידעו לספר על הטרנד הלוהט שכובש את הדירות בישראל ובכלל. סביר להניח שכבר מתוך השם אתם מבינים שמדובר בפתרון יעיל למדי, והאמת היא שזה פשוט נכון, כי סורגים שקופים הם נקיים ופשוטים, שקופים ונקיי, שמקנים מצד אחד תחושת ביטחון ומצד שני באמת משתלבים בצורה יפה ואסתטית בבית או בבית העסק, אם אתם מחפשים דרך מקורית להגן על המשרד שלכם. אגב, גם חנויות ומסעדות בוחרות לא פעם בחלופה הזו, פשוט כי היא באמת יפה יותר מהחלופה הקלאסית והמתכתית.

ממה זה עשוי?

הסורגים הללו  מותקנים לא פעם על חלונות הבתים, אבל כאמור, גם במוסדות ציבוריים ובבתי עסק שרוצים לאפשר לקהל לראות מה קורה שם מעבר לזכוכית. חשוב לזכור שמבחוץ אתם עשויים לטעות ולחשוב שאכן מדובר בזכוכית אבל בפועל הסורגים עשויים מחומר ייחודי דמוי פלסטיק, כך שהם שקופים לחלוטין, חזקים להפליא ובטיחותיים בדיוק כפי שאתם רוצים שיהיו. כך יהיה לפורצים קשה להיכנס פנימה, ולילדים קשה ליפול החוצה.

יש גם חסרונות

כמובן שלצד כל הטוב יש גם כמה חסרונות ובראשם, המחיר. סורגים שקופים יעלו לכם יותר מסורגים רגילים, וזוהי נקודה משמעותית למי שהתקציב שלו מוגבל למדי. בנוסף, יש מי שעשוי להרגיש שהסורגים השקופים חוסמים את זרימת האוויר בהשוואה לסורגים המוכרים והישנים, וכן סורגים מהסוג הזה תצטרכו לנקות לעיתים קרובות למדי, בעוד סורגי מתכת כנראה שלא תצטרכו לנקות. אם כן, שקלו את כל החלופות ואת כל האפשרויות, החליטו מה חשוב לכם יותר או פחות, וקבלו החלטה שמתאימה לכם, לבית שלכם ולפינה שבה אתם מבלים שעות רבות כל כך.

loading
×