decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

פתרונות אחסון אידאליים לבית

בעודכם מתכננים את המראה החדש של הבית שלכם, מסתובבים בין אולמות התצוגה ומודדים ספות ומיטות שישתלבו בחדרים השונים, יש עוד פרט אחד שחשוב שתחשבו עליו. סביר להניח שיש לכם כמה חפצים שצברתם ואין לכם כל רצון לזרוק או ציוד שאתם צריכים ורוצים לשמור אבל פוגע במראה הבית. הבשורה הטובה שאין לכם שום סיבה להשליך לפח חפצים נחוצים או חשובים, גם אם יש להם ערך כלכלי וגם אם ערכם רגשי בלבד. כל מה שאתם באמת צריכים הוא פתרון נוח ויעיל לאחסון, שלא יפגע במראה הבית ואם אפשר – אפילו יתרום לו.

מחסן לגינה

ציוד הגינון שלכם הוא כנראה זה שפוגע יותר מכל באסתטיקה של החצר. אם השקעתם זמן ומשאבים בגינון, שתלתם עצים וגידלתם ערוגות תבלין ריחניות, אין סיבה שכל היופי הזה ייפגע רק משום שבפינה, בין העצים והפרחים מסתתרים גם כמה חפצים לא ממש יפים. מחסן לגינה הוא פתרון אידאלי והיום תוכלו למצוא מחסנים מעוצבים ומרשימים מאוד. למעשה, זהו גם פתרון מעולה למי שבבעלותו אופניים חשמליים שתרצו לשמור עליהם מכל משמר, ולמי שקונה שקי מזון לכלבים ולא רוצה שהשק יסתובב ברחבי המטבח.

קופסאות מרשימות

חדר העבודה המעוצב והיפה שלכם כולל בוודאי גם ניירת, קלסרים ושלל פריטים שאין לכם צורך יומיומי בהם. יתרה מכך, כל אותם חפצים גם יצברו אבק ויכערו את המשרד שבו אתם עובדים, מארחים לקוחות או מבלים כמה שעות של הנאה מול הפייסבוק או הקנדי קראש. הצטיידו בקופסאות אחסון צבעוניות שימנעו את צבירת האבק ואת פיזור הקלסרים בכל פינה בחדר. זה יפנה לכם גם מקום על השולחן, ורובנו מתלוננים בעיקר על זה שאין לנו מספיק מקום לכל הציוד הנחוץ לנו באמת.

ארונות מעוצבים

אם אתם ממילא מעצבים את החדרים השונים מחדש, בחנו את האפשרות לרכוש גם ארונות חדשים – וגדולים יותר. במקום להעמיס על מעט המדפים שיש לכם תוכלו לפנות עוד לא מעט מקום לאחסון המצעים, המגבות ובגדי החורף. אם אין לכם מספיק מקום גם במטבח תוכלו להוסיף ארונית קטנה שבה תשמרו את הכלים היפים השמורים לאירועים מיוחדים, או את כוסות היין שבהן אתם לא משתמשים באופן שוטף. במילים אחרות, אל תזרקו שום דבר שאתם לא רוצים לזרוק, פשוט תמצאו לעצמכם דרך יפה ונוחה יותר לאחסן ולאפסן, כך שהבית יישאר מסודר כל הזמן, אבל גם מרשים ונעים לאירוח.

loading
×