decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

פתרונות אחסון לבית

גם אם אתם לא אגרנים מדופלמים, סביר להניח שיש לכם לא מעט פריטים שאתם מסרבים לזרוק. חפצי נוי שלא הוצאתם מהארון כבר שנים, ניירת שנשארה מהתואר הראשון למרות שעל הקיר תלויה תעודת הדוקטורט, או בגדים שנשארו מימי התיכון העליזים למרות שכבר מזמן הבנתם שלא תצליחו להיכנס אליהם. חלק גדול מהפריטים הללו אפשר לזרוק או לתרום, וחלק אתם שומרים כי אולי מתישהו תצטרכו, או תרצו להעביר הלאה, או פשוט כי יש להם ערך סנטימנטלי. השאלה היחידה היא איך תשמרו על הסדר בבית בכל זאת, והתשובה דווקא פשוטה יחסית.

קופסאות מעוצבות

אחד מפתרונות האחסון הטובים ביותר לבית הוא קופסאות, וזה ממש לא אומר שאתם צריכים להציב קרטונים חומים (ומכוערים) בפינת החדר. היום אפשר למצוא בחנויות רבות מגוון של קופסאות מעוצבות ומרהיבות בשלל גדלים. בהן תוכלו לאחסן אוסף תיקים לנשים שאספתם לאורך השנים, ואת העטיפה היפהפייה הזו תוכלו להציב מעל הארון או מתחת למיטה בלי שמראה החדר ייפגע ולו במעט. אם תבחרו קופסה יפה במיוחד, כנראה שתצליחו אפילו לשדרג את הקונספט של החדר.

מגירות קש

יש לכם כוננית ספרים גדולה ועמוסה או מזנון מתחת לטלוויזיה ובו ערימת נייר או תמונות שכנראה לעולם לא תצליחו למיין? הגיע הזמן להעלים את הבלגן הזה עם מגירות קש שאפשר למצוא כמעט בכל חנות, וגם במחיר מצחיק למדי. אם פיתחתם חיבה גדולה לארנקים ורכשתם לאורך השנים שפע של ארנקים לנשים, יפים ומעוצבים ככל שיהיו, המגירה הזו תשמור עליהם מכל משמר ועדיין תיצור תחושה של סדר וארגון בחלל. בתוכה תוכלו להסתיר גם את החוטים שיוצאים מכל מכשיר חשמלי בסלון, לרבות חיבורי הטלוויזיה, הממיר, הפלייסטיישן והמטען של הטאבלט.

סידור הארון

כדי לחסוך בקופסאות ומקום, אתם תמיד יכולים להיעזר בארון שלכם. אם המגירות לא מלאות אפשר לנסות לאחד אותן (האם אתם חייבים להפריד בין התחתונים לחזיות והאם כל פריט ראוי למגירה נפרדת?). כך תפנו לא מעט מדפים ונישות קטנות שבהן תוכלו לאחסן מגבות, מצעים וגם כלי מטבח שקיבלתם במתנה לחג ואין לכם בהם שימוש, אבל תשמחו לתת במתנה בחג הבא או לשמור כנדוניה לילדים שיינשאו בעוד כמה שנים טובות. העיקר שתשמרו על הסדר בבית, ולא תגרמו לו להיראות כמו מחסן שצובר אבק ועשוי לעורר גם קלסטרופוביה.

loading
×