decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

שלושה טיפים לטיפוח הבית והנפש

הפינה הקטנה שלכם, זו שאתם ישנים בה, אוכלים בה ומבלים בה עם החברים הכי טובים ועם בני המשפחה, היא גם המקום שאתם צריכים להשקיע בו יותר מכל. היא זו שמשפיעה על איכות החיים שלכם, על היכולת שלכם להתאושש מיום גדוש במשימות ובמטלות, וגם להתכונן ליום הבא, שיהיה כנראה מאתגר לא פחות. אז איך תהפכו את הסביבה שלכם לנעימה הרבה יותר?

 

רעננו את האווירה

סביבת המגורים שלכם יכולה להיעשות גם קצת משעממת לפעמים, בואו נודה על האמת. אתם מתעוררים בה כל בוקר ונרדמים בה כל ערב, ובתוך זמן קצר אתם מרגישים שמשהו חייב להשתנות. אם כך, עשו שינוי. אתם לא צריכים להשקיע יותר מדי כסף וגם לא לקחת הלוואה כדי לשפץ את הבית. הסתפקו בשולחן קפה חדש, בעציץ שונה או בארונית וינטג' פשוטה. תוכלו גם לצבוע מחדש פריט קיים כדי לתת לו מראה חדש או לשנות את האופן שבו חדר העבודה שלכם מסודר. כפי שאתם מרעננים את המראה שלכם מפעם לפעם עם תספורת חדשה או עם חומצה היאלורונית לצורך עיבוי שפתיים, אתם יכולים להשקיע עוד קצת גם בסידור מחדש של פינות שונות.

סדרו את הגינה

אם הבית נראה לכם קצת משעמם לפעמים, נסו להפוך את הגינה למפלט מרענן. גם כאן לא תצטרכו להשקיע הרבה, אלא רק לתכנן פינת ישיבה נעימה שבה תוכלו לשבת בסוף היום עם כוס יין, או לתלות ערסל שעליו תוכלו להישען בעודכם קוראים את הספר האהוב עליכם. גינה ירוקה ומטופחת מכניסה אור וצבע לבית, ולחיים בכלל. אל תוותרו על ההנאה הזו.

 

ניקיון יסודי

הטיפ השלישי לא ידרוש מכם לקנות ציוד חדש או להחליף ריהוט – אלא לנקות קצת יותר טוב. שאיבה יסודית של השטיחים והספות היא דרך אפשרית אחת, ביצוע פוליש לרצפות יחזיר להן את הברק שנעלם עם השנים, וניקיון שעונה על ההגדרה "סדר פסח" יכניס ריח נפלא לבית, תחושת ניקיון והרבה אנרגיות. אם גם אתם מאוהבים בתחושה המדהימה שממלאת את הבית רגע לאחר שהסמרטוט והמגב הוחזרו לארון השירות, אתם יכולים לחסוך לעצמכם את האנרגיות הנלוות ולהזמין צוות ניקיון שיעשה את זה במקומכם, או לגייס את בני הבית למשימה המיוחדת הזו. אגב, גם אחרי שתסיימו את השלב הזה מגיע לכם כוס יין בגינה, באוויר הצלול.

loading
×