decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

תכנון חתונה בחצר המטופחת

עולם החתונות מלא בטרנדים, ומדי שנה נראה שמתחדש עוד משהו מלהיב בעולם הסוער הזה. עם זאת, בין שלל מגמות משתנות ישנה דרישה אחת פופולארית במיוחד בקרב זוגות שמחליטים למסד את הקשר ביניהם, והיא הדרישה לחתונה אינטימית בטבע, ואם אפשר – בחצר הבית. מי שהאפשרות הזו ריאלית עבורו בוודאי מבין עד כמה מיוחדת וקסומה יכולה להיות החתונה שלו, במקום שבו המשפחתיות והחום בולטים יותר מכל לוקיישן אחר. השאלה היא האם זה באמת הפתרון האידאלי, ואיך אפשר לעצב את הגינה הפרטית כדי שתהווה תפאורה קלאסית לחתונת החלומות שלכם.

חתונה בטבע או באולם?

חתונה בטבע היא בהחלט אטרקציה גדולה, ואין ספק שיש משהו קסום ומיוחד במינו בכל הקשור לרקע הירוק, לעצים הגבוהים, לפרחים ולניחוחות המשכרים. עם זאת, אין ספק שזוהי גם משימה לא פשוטה, לתכנן חתונה מהסוג הזה. האתגר הגדול הוא זה שמושך זוגות רבים לבחירת אולמות אירועים במרכז, בעיקר משום שהם מבינים שבמקום הזה הכל הרבה יותר פשוט – סידור השולחנות, עיצוב המקום, התאורה, ההגברה ואפילו החניה. מצד שני, חתונה בטבע, בעיקר בחצר הבית שבו גדלתם, היא אינטימית יותר, חמה יותר וגם האווירה בה שונה לחלוטין. יחד עם זאת, היא גם מחייבת היערכות בהתאם.

כך תתכננו את האירוע שלכם

אם בחרתם להפיק חתונה בבית, ועוד לפני שתפיקו הזמנות לחתונה או תבחרו צלם אירועים, התחילו ברשימה ברורה של כל הפרטים הקטנים שמרכיבים את האירוע, שהרי תצטרכו לדאוג לחלק מהם בעצמכם, בעיקר לנושאי השולחנות, האוכל, התאורה וההגברה. במקביל חשוב שתשימו לב אל הגינה שלכם, הפינה שבה יתקיים הטקס, ונסו לחשוב איך אפשר להכניס עוד עושר, שפע וטבע אל המקום. ערוגות פרחים, חלוקי נחל ועצים גבוהים (אם יש לכם זמן עד למועד החתונה) כל אלה יהפכו את המקום לטבע מסעיר ומרגש שהוא המיקום הפנטסטי לחתונה שלכם. אל תשכחו להשאיר מקום גם לריקודים, וכמובן לטקס החופה. ככל שתהיו מתוכננים מראש כך תפיקו אירוע בלתי נשכח, שגם האורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו.

loading
×