decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

3 טיפים לעיצוב הבית החדש

אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה לחלוטין עם ריח של ניילונים ותחושה חדשה ונקייה. אלא שאתם גם רוצים לעצב אותה כמו שצריך ולקחת בחשבון את הנושאים המרכזיים והחשובים ביותר. כדי לעזור לכם לעשות את זה כמו שצריך יש רק שלושה צעדים קטנים.

הגדירו תקציב

בתור התחלה כדאי שתגדירו לעצמכם תקציב מאוד ברור. אפשר ואף כדאי לקחת בחשבון מקדם ביטחון של כמה אחוזים רק כדי שתוכלו לחרוג בלב שלם ובלי לחץ מיותר. אם תכננתם לא מזמן את החתונה אתם יודעים איך לנהל תקציב מורכב מהסוג הזה, ואיך לפרק אותו לגורמים קטנים ומדויקים. בתכנון האירוע הגדול לקחתם בחשבון עיצוב הזמנות לחתונה, הזמנת מופע זיקוקים מרהיב וגם תפריט איכותי וצלם. באופן דומה כדאי שתכינו קובץ אקסל מסודר עם נוסחאות מוגדרות וכך תוכלו לדעת כמה כסף עומד לרשותכם בכל שלב ולכל פרט.

מה הסטייל שלכם?

יכול להיות שאתם רוצים סלון אדום, חדר שינה צהוב וחדר ילדים כחול אבל האם יש היגיון בכל הצבעים הללו? האם רצפת פרקט בחדר אחד בזמן שחדרים אחרים מרוצפים באריחים אחרים לחלוטין היא הגיונית? זה הזמן לשאול את השאלות ולענות את התשובות הנכונות מבחינתכם. יש לכם סטייל משלכם וזה נהדר, אבל רצוי שתהיו עקביים ותימנעו מבלגן גדול בבית ובעיניים. אם אתם לא בטוחים מה האופציות אתם יכולים להתחיל עם מחקר קטן, ואיזה כיף שיש לנו את גוגל. בדקו קטלוגים, עיינו בתמונות של דירות לדוגמה וגם מגזינים שונים יספקו הצצה לחדרי שינה ומטבחים של אחרים.

אסתטיקה ופונקציונליות – שילוב הגיוני

הכלל החשוב ביותר הוא לא להתפשר – לא על העיצוב ועל הנוחות. כן, אתם בהחלט יכולים לשלב ביניהם ודי בקלות. ספה יפהפייה לא תמיד תהיה נוחה, ואם יש ספה מאוד נוחה שנראית רע בעיניכם אין לה מקום בבית שלכם. זכרו ששתי המטרות הן חשובות. עיצוב נכון ישרה אווירה נעימה ומזמינה על כולם, ואילו נוחות תהפוך את החלל לפינה כיפית שבה תבלו עם המשפחה, תצפו בסרט, תעבדו, תקראו ותעשו את מה שעושה לכם טוב באמת. אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהשילוב בין שני המרכיבים הוא לא רק הגיוני, הוא גם בר השגה.

loading
×